• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit AlbForum.AL duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Reali kërkon një tjetër sulmues të madh

Web

Hello World
SuperAdmin
VIP Ne AlbForum
Miss Forumi


Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi të ri pas largimit të Cristiano Ronaldos.

“Radio Marca” raporton se “Los Blancos” kanë shfaqur interesim për transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Edinson Cavani.

Mirëpo, në atë që mund të jetë lajm i keq për rivalin e madh Barcelona, Real Madrid dëshiron ta sjellë Cavanin në “Santiago Bernabeu”.
Kohët e fundit Reali ka shfaqur interesim edhe për Hazard por Chelsea duket sikur e ka të vështirë të largojë anësorin belg.
 

Online statistics

Anetare Ne Linje
0
Vizitore Ne Linje
12
Total visitors
12
Top