• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit AlbForum.AL duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ne Intimitet

Black_Mamba

Jam**Unike
VIP Ne AlbForum
Nga experiencat tuaja gjate sexit "cila eshte pika juaj e forte" ajo we cdo partner ju ka qene mirenjohes?

Per mua:
Cdo partner i ka qene mirenjohes zotit,
Qe me beri kaq te omel e tr mbushur.
???????
 

bossi

Member
mos me bej te hap librin nuk mbaroj deri neser ..............ty te ka mbush perendia jo kicua leri partneret je vet gje e mire ........puccccccc un cik ty muaqqqqqqqqqq
 

BanditoS

Member
cna tthua kot per partneret sex osht qershija mbi tort ... Ne rradhe te pare ka tbej njeriu paraqitja jashtme pastaj sa e ke te zhvilluar mendjen Se nuk Jan tgjitha femrat si ty psiqike
 

Online statistics

Anetare Ne Linje
0
Vizitore Ne Linje
11
Total visitors
11
Top