• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit AlbForum.AL duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Lexoni Perpara Se Te Postoni!

Status
Not open for further replies.

Web

Hello World
SuperAdmin
VIP Ne AlbForum
Miss Forumi
Mire se erdhet ne AlbForum!

Regjistrimi ne kete forum eshte i mundur per te gjithe! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te lexohen dhe respektohen. Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime. Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban ne varesi te situates. Te gjitha vendimet e Administratorit & Moderatoreve jane perfundimtare!

1. Sjellja ne forum:

Nuk do te tolerohet asnje sjellje apo qendrim rracist ndermjet anetareve. Postime te tilla do te fshihen pa asnje paralajmerim. Ketu perfshihen edhe avataret. Kjo mund te coje edhe ne perjashtimin tuaj nga forumi. Sulme personale kundrejt anetareve nuk do te tolerohen. Nje sjellje te tille e marrim shume seriozisht. Jeni te mirepritur te debatoni apo te tregoni pikepamjet dhe opinionet tuaja, por ne menyre te respektueshme dhe te kulturuar. Ne nuk tolerojme asnje lloj vulgariteti. Nese nje anetar tregon nje sjellje te tille do paralajmerohet 1 here, por nese anetari/ja do ta perserise sjelljen e tij/saj me ofendime/vulgaritete, do te denohet me BAN pa paralajmerim tjeter.


2. Tema te perseritura:

Mos hapni te njejten teme ne nenforume te ndryshme. Para se te filloni nje teme te re, perdorni opsionin e kerkimit “Kerko” per tema te ngjashme. Temat e dyfishta do te fshihen ndaj luteni qe temat t’i hapni ne nenforumet e duhura.

3. Grafika, avataret dhe firma:

Ne avataret qe do te perdorni nuk lejohet te vendosni link per ne vend tjeter te formes . Nje gje e tille eshte e mundur vetem me lejen e Admin-it ndaj nese keni nje kerkese te tille, mund t’i dergoni nje PM. Perdorimi i nje avatari apo nje firme per te sulmuar nje anetar tjeter eshte e ndaluar. Admin-i / Moderatoret ruajne te drejten te levizin avatarin apo firmen ne cdo kohe pa paralajmeruar per nje gje te tille.

4. Spam, postime dhe reklama:

Evitoni te postoni link-e te ndryshme te cilat dergojne ne adresat tuaja personale pasi kjo gje nuk lejohet pa lejen e Admin-it. Postoni vetem nese ka te beje me temen ne fjale ose dicka qe vlen per temen. Gjithashtu nese ne postimin origjinal tuajin deshironi te shtoni/modifikoni ndonje gje, ju lutemi te perdorni butonin “Edit” dhe jo te beni nje postim tjeter ne te njejten teme. Evitoni postimet per reklamime te cdo lloj forme nese nuk ka lidhje me temen ku do postoni.

5. Pseudonime te ndryshme:

Ju keshillojme te regjistroni vetem nje pseudonim per person. Nese per arsye personale deshironi te regjistroni edhe nje llogari tjeter, ne kete gje e lejojme por duhet qe ta vini Admin-in ne dijeni qe po e beni dicka te tille. Ne qofte se kete gje e beni per filluar diskutime apo sherre me anetare te tjere , do te denoheni me BAN. Kujdes: Administratori ne rregullin e mesiperm ka fuqi te plote dhe nese jeni te mendimit te vazhdoni nje lufte personale kundrejt forumit, adresa e emailit dhe ip-ja juaj do te behen publike.

6. Pakenaqesi:

Anetaret mund te jene te pakenaqur me vendimet e Administratorit apo Moderatoreve, (duke perfshire edhe anetaret). Sidoqofte pakenaqesite, kritikat nuk duhen te postohen ne temat ku diskutohet pasi kjo mund te coje ne ofendime dhe degradim te temave. Ju lutemi t’i dergoni nje PM personit ne fjale dhe jo te prishni temat.

7. Mosrespektim te stafit te Forumit:

Cdo abuzim kundrejt stafit apo menaxhimit te forumit do te sjelle perjashtimin e menjehershem te anetarit!

8. Paralajmerimet & Verejtjet:

Ne nuk japim paralajmerime te kota dhe pa nje arsye te vlefshme. Sidoqofte per ata qe kane dhene dhe duan te japin kontributin e tyre per mbarevajtjen e forumit, jane te lutur te perdorin butonin e raportimit per cdo postim qe ju duket kunder rregullores dhe stafi drejtues i forumit do te marre masat e duhura.

STAFI ALBFORUM.AL
 
Status
Not open for further replies.

Online statistics

Anetare Ne Linje
0
Vizitore Ne Linje
15
Total visitors
15
Top