• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit AlbForum.AL duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kanceri i Shoqerise Shqipetare eshte Mosha e 3-te dhe Ish Komunistet apo Rinia qe ska zhvillim te duhur!

XX001Y02B007

VIP Ne AlbForum
Ne kete Teme doja te diskutoja me ju kush eshte Kanceri i Shoqerise Shqipetare
1.Mosha e trete qe jane te gjithe te paakualifikuar dhe u duket vetja te zgjuar?
2.Rinia shqipetare e pashprese , dhe e Kualifikuar
3.Ish Komunistet qe kan ngelur
4.Apo ....
 

Cobani

New member
Per mendimin ti. Esht rinia e sotme qe nuk bej gje tjeter vec rrin pic dugan e drogat e ndryshme e merren mbas politikes jo te ngrihen te ndryshoj dicka
 

Black_Mamba

Jam**Unike
VIP Ne AlbForum
Rininia por dhe mosha trete mendoj une.
Sepse Jo e gjithe rinia meret me drogra e kafeve e rrugeve.
Ka dhe mga ata qe Perpiqen me mish e me shpirt te bojne dicka per jeten dhe shqiperine e tyre,por me kete shtet qe kemi ne vaj halli....
Ska shtet pik. Dhe ataqe duan te jen dikushi ne jete, dhe me shume sakrifica ikin dhe studiojne jasht neper shtete te ndryshme.dhe pse ndoth kjo?
Nga shteti jon i shpifur.
 

Online statistics

Anetare Ne Linje
0
Vizitore Ne Linje
10
Total visitors
10
Top