• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit AlbForum.AL duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çudira shqiptare nga pushimet në Shqipëri

Web

Hello World
SuperAdmin
VIP Ne AlbForum
Miss Forumi
Jugu i Shqipërisë është një nga zonat më të frekuentuara për pushime. Megjithatë mund të përballeni dhe me çudira, që janë tipike shqiptare.
Në videon e parë do të shikoni si një derr të bllokon rrugën në hyrje të Borshit. I pa shqetësuar ai ushqehet tek koshat e mbeturinave, që siç duken nuk janë pastruar.

 

Black_Mamba

Jam**Unike
VIP Ne AlbForum
Jo vec derrat zem rrugen por she lopet te dalin para e se luajne menderen hic kalojne per qefin e vet
 

Online statistics

Anetare Ne Linje
0
Vizitore Ne Linje
12
Total visitors
12
Top